MASAŻE


Do każdego z poniższych masaży możesz wypróbować specjalistyczną ampułkę:

  • Ampułka DRAIN - walka z obrzękami i zatrzymywaniem wody -  cena: 69 PLN
  • Ampułka SLIM - skuteczna przy zwalczaniu cellulitu i nadmiaru tłuszczu - cena: 79 PLN
  • Ampułka LIFT - efektywna kuracja dla skóry wiotkiej - cena: 119 PLN

 

Klasyczny Masaż Całego Ciała

Masaż klasyczny to zabieg terapeutyczny, w którym wykorzystuje się najwięcej technik opracowujących mięśnie. Szczególnie dobry efekt przynosi on w stanach napięcia, bólów pleców i kręgosłupa spowodowanych przemęczeniem oraz stresem.

Czas: 55 min.; Cena: 210 PLN

 

Masaż Relaksacyjny

Relaksacyjny masaż jest idealnym sposobem aby zniwelować zmęczenie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Spokojne, harmonijne ruchy niesamowicie odprężają, pobudzają naturalną energię i witalność.

Czas: 55 min.; Cena: 200 PLN

 

Aksamitny Masaż Świecą
Ekskluzywny rytuał pielęgnacyjny, niezwykle relaksujący ciało i zmysły. Naturalne woski oraz aromatyczna mieszanka olejów eterycznych zawarte w świecy pozostawią skórę cudownie nawilżoną i jedwabiście gładką. 

Czas: 55 min.; Cena: 240 PLN

 

Masaż Gorącymi Kamieniami 

Odprężający masaż z użyciem gorących bazaltowych kamieni. Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu manualnego jest relaksujące dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu. Polecany szczególnie dla osób zestresowanych i lubiących ciepło.

Czas: 55 min.; Cena: 230 PLN

 

Wegański Rytualny Masaż Ciała

Rytualny, odprężający masaż ciała, głowy oraz stóp, poprzedzony oczyszczającą kąpielą stóp.  Masaż wzbogacony o dźwięk mis tybetańskich oraz dzwonków Shanti. Zastosowanie wegańskiego aromatycznego olejku z pestek winogron oraz sezamu działa wzmacniająco na włókna kolagenowe, a spokojne techniki masażu oraz pięknie pachnące olejki pozwalają na głębokie odprężenie ciała i umysłu.

Czas: 75 min.; Cena: 290 PLN

 

Intensywny Masaż Antycellulitowy

Energiczny masaż ujędrniający może być połączony z masażem bańką chińską lub rollerami. Masaż ten posiada również działanie drenujące dzięki czemu wzmaga krążenie krwi i limfy w organizmie ułatwiając jego detoksykację.

Czas: 25/55 min.; Cena: 150/220 PLN
 

Masaż Częściowy

Masaż klasyczny lub relaksacyjny skoncentrowany na wybranym obszarze ciała.

Czas: 25 min.; Cena: 130 PLN

 

Rytualny Masaż Twarzy / Liftingujący Masaż Twarzy Anti-Aging

Masaż może być wykonany w dwóch wariantach do wyboru:

- Holistyczny masaż obejmujący twarz, głowę, szyję i kark połączony z pielęgnacyjnym działaniem olejów i łagodzącymi emocje dźwiękami dzwonków Shanti.

- Intensywny masaż liftingujący z zastosowaniem technik poprawiających sprężystość mięśni i skóry twarzy.

Czas: 25 min.; Cena: 130 PLN

 

Relaksujący/Liftingujący Masaż Twarzy, Szyi i Dekoltu Szklanymi Kulami

Masaż ten to połączenie manualnego masażu twarzy z masażem szklanymi kulami.  Gładkość szklanych kul i płynne ruchy podczas masażu dają efekt głębokiego odprężenia i liftingu twarzy, delikatnie stymulując skórę i mięśnie. Podczas masażu płyn znajdujący się w kulach kojąco przelewa się ,bulgocze co dodatkowo potęguje efekt relaksu. Masaż może być wykonany także w wersji krio, w której kule spełnią rolę chłodzącą, wspomagając likwidację obrzęków oraz zwężając pory.

Czas: 25 min.; Cena: 130 PLN

 

Masaż Relaksacyjny Stóp z Elementami Refleksoterapii

Ten wyjątkowy, odprężający masaż wzbogacony o elementy refleksologii wpływa na poprawę samopoczucia, daje uczucie lekkości i relaksuje.

Czas: 25 min.; Cena: 130 PLN

 

Z dbałości o najwyższą jakość naszych zabiegów korzystamy z najlepszych, bezpiecznych i naturalnych produktów firmy

Mokosh robi wszystko na 100%. Oleje nie zawierają dodatkowych, niepotrzebnych składników, nie są rozcieńczane. Mają maksymalne stężenie i zawierają najwyższej jakości surowce. Nie zawierają sztucznych dodatków, konserwantów, wypełniaczy. Nie idziemy na kompromisy, proponujemy tylko takie kosmetyki, których sami używamy i jesteśmy na 100% pewni ich skuteczności.

https://www.mokosh.pl/strona/kosmetyki-naturalne